Nadruki DTG

Nadruki DTG

Druk DTG, jest rodzajem druku cyfrowego, w którym atrament jest bezpośrednio nanoszony na tkaninę za pomocą specjalnej drukarki. Drukarka ta wykorzystuje technologię wysokiej rozdzielczości, co pozwala na uzyskanie bardzo szczegółowych i wyraźnych

Wysoka jakość nadruku: DTG pozwala na uzyskanie bardzo szczegółowych i wyraźnych nadruków na tekstyliach, co gwarantuje doskonałą jakość każdego wydruku.

Elastyczność: Metoda DTG nie wymaga tworzenia specjalnych matryc, co oznacza, że jest to bardzo elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla nadruków wielokolorowych i szczegółowych.

Trwałość: Nasze nadruki są trwałe, odporne na pranie i wytrzymałe, co oznacza, że będą wyglądać świetnie przez długi czas.

Bezpieczeństwo: Nasze atramenty są bezpieczne dla skóry i zgodne z normami ochrony środowiska, co oznacza, że nasze nadruki są bezpieczne dla Twojego zdrowia

Niepowtarzalność: Jeśli szukasz niepowtarzalnego i wyrafinowanego rozwiązania dla swoich nadruków na tekstyliach, to nadruki DTG w TexPrint są doskonałym wyborem.

Najlepsza jakość: W TexPrint oferujemy naszym klientom najlepszej jakości nadruki DTG, dlatego możesz być pewien, że otrzymasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Aktywne filtry

Nasza usługa pozwala na indywidualne wykonanie Twojego nadruku na białych koszulkach lub innych tekstyliach, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach, w kategori "odzież Malfini".

Oferujemy również możliwość wykonania nadruków na odzieży powierzonej przez klienta.

Dla firm, agencji reklamowych i osób prywatnych, nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem, aby wyróżnić się i zaprezentować swoją markę lub prywatne przekonania. Nasze wieloletnie doświadczenie i najlepsze maszyny drukarskie gwarantują trwałe i wysokiej jakości rezultaty.

Skorzystaj z naszej usługi i zamień swoje projekty w rzeczywistość!

31,98 zł
Wysyłka w najbliższy dzień roboczy.
available: 99977

Nadruk cyfrowy DTG z białym poddrukiem CMYK+WHITE

  • Idealny do zdobiących czarne i inne kolory koszulek.
  • Biały poddruk uwydatnia kolory nadruku.
  • Wypełnienie nadruku to procentowy udział powierzchni pokrytej farbą, w całej wybranej formatce.
  • Wycena dotyczy samych nadruków.
  • Koszulki należy wybrać osobno, i złączyć w koszyku w jedno zamówienie.

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru,

33,21 zł
Wysyłka w najbliższy dzień roboczy.
available: 99916
Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.