Nadruki na koszulki, bluzy i inne tekstylia, sitodruk Warszawa

Trwałe i sprawdzone metody znakowania odzieży

SITODRUK, nadruk cyfrowy DTG – KORNIT, termodruk FLEX & FLOCK, złote, srebrne, puchnące,

inne pewnie też – zapytaj.


  • Sitodruk –  Doskonalony przez wieki, nadal ma się bardzo dobrze, ponieważ wciąż się rozwija i ma zastosowanie nie tylko do wykonywania nadruków na koszulkach. Tą metodą drukuje się także na plastiku, metalu, papierze, tekturze i wielu wielu innych podłożach, których nie sposób wszystkich wymienić.
  • Nadruki cyfrowy KORNIT (DTG) – Wykonujemy na maszynie Kornit i to właśnie dlatego, możemy zagwarantować wysoką jakość produkcji. Tak wykonany nadruk będzie miał żywe kolory i wytrzyma wiele prań przy nie pogorszonej  jakości nadruku. Możliwe wykonanie nadruków już od 1 szt, w przystępnych cenach.
  • Nadruki flex i flock – bardzo mocne i trwałe, stosowane raczej dla prostych grafik bez drobiazgowych detali. Bardzo często stosowany jest do znakowania koszulek z numerami zawodników.

Każda grafika, tak jak każda metoda nadruku ma swoje określone cechy.  Oferujemy pomoc w doborze najlepszego sposobu, na wykonanie zleconych nadruków. W zależności od cech materiału podłoża i rodzaju grafiki, dobierzemy i zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

SITODRUK Warszawa

Dość prosty w produkcji ale wymaga odpowiedniego przygotowania produkcji. Chodzi głównie o przygotowanie matryc sitodrukowych, osobno dla każdego koloru w nadruku. Dlatego stosuje się go raczej dla większej liczby nadruków na koszulkach lub innych rzeczach, ale wszystko to jest do rozważenia. Niski koszt jednostkowy produkcji nadruków, możliwy jest do uzyskania dzięki wcześniejszemu przygotowaniu kompletu matryc sitodrukowych. Więc im więcej kolorów będą zawierały nadruki – tym większy będzie koszt rozpoczęcia produkcji. Koszt całej przygotowalni jest “jednorazowy” i dzieli się przez finalną liczbę nadruków. Dlatego jeżeli masz do zrobienia większą ilość nadruków, będzie to najlepszy wybór.

Nadruki DTG-KORNIT

Najlepiej sprawdza się dla nadruków zawierających dużo kolorów, drobnych detali, gradientów. Ze względu na brak konieczności przygotowywania matryc, wykonanie nadruku na koszulce możliwe jest już od 1 szt, w przystępnej cenie. Nadruki na koszulkach wykonujemy na nowoczesnej drukarce do odzieży – Kornit Breeze, używając do tego wysokiej jakości tuszy tekstylnych Kornit – NeoPigment. Ponieważ są to rozwiązania przemysłowe, gwarantujemy wysoką jakość i trwałość wykonanych nadruków. W porównaniu z innymi rozwiązaniami w tej branży, zastosowana technologia pozwala na uzyskanie nadruków o bardzo dobrej jakości nadruku i trwałości w codziennym użytkowaniu.

FLEX & FLOCK

Raczej dla prostych grafik nie zawierających gradientów i bardzo drobnych detali. Tą metodę, najczęściej wykorzystuje się do wykonywania napisów na ko

szulkach, i logotypów firmowych o prostych kształtach. Są to bardzo wytrzymałe nadruki, wykonywane na koszulkach i innych rodzajach odzieży. Są bardzo wytrzymałe zarówno pod względem mechanicznym jak i ich odpornością na spieranie, po prostu są nie do zdarcia.

Sitodruk – nadruki na koszulkach Warszawa.

Działamy w podwarszawskich Łomiankach przy ulicy Akacjowej 13, gdzie zamówione produkty można odebrać osobiście. Ale jeżeli Łomianki są dla Państwa daleko, zamówione produkty wysyłamy kurierem albo do wskazanego paczkomatu.

Zamówienia można składać mailem, telefonicznie lub osobiście.

Technikę nadruku możesz wybrać sam lub zdać się na nasze doświadczenie. Służymy fachowym wsparciem na każdym etapie realizacji. Na wszystkie nadruki dajemy gwarancję jakości i zadowolenia. Realizujemy nadruki na koszulkach. Wykonujemy też nadruki na bluzach, czapkach i innych rodzajach odzieży. Również na torbach bawełnianych, parasolkach, poszewkach i różnych innych rodzajach tkanin i dzianin. Nie wnikamy w treść i formę nadruku. Jeżeli da się na czymś nanieść nadruk, my zrobimy to.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Realizujemy zarówno pojedyncze jak i większe zamówienia na odzież osobistą, służbową i firmową. Nadruki na koszulkach i innych tekstyliach to doskonała forma reklamy.
Dla każdego, kto chce pochwalić się własną koszulką z indywidualnym nadrukiem, to może być sposób na wyrażenie siebie. A taka jedna, jedyna, indywidualna koszulka, to może to być właśnie ten najlepszy pomysł na prezent.

Możesz nam zlecić każdą grafikę do wykonania, wystarczy że wiesz jak to ma wyglądać.

Dla większych nakładów nadruki wykonujemy sitodrukiem. Nadruki te są bardzo trwałe, odporne na pranie i miękkie w dotyku. Mniejsze nakłady już od 1szt wykonujemy na drukarce tekstylnej DTG KORNIT (nadruki DTG) lub jako termotransfery ploterowe Flex i Flock. Wystarczy, do nas przesłać wzór grafiki i wytyczne do jego umieszczenia na odzieży, a resztą już my się zajmiemy.
Nasze biuro i produkcja znajduje się w Łomiankach koło Warszawy,  ale usługi wykonywania nadruków oferujemy dla klientów z całego kraju. Nadruki na bluzy, nadruki na koszulki, znakowanie odzieży, sitodruk koszulki, bluzy, kamizelki i na innych tekstyliach – Warszawa.

Nasz profil na FB:
https://www.facebook.com/texprintnadruki

Nadruki na koszulkach Warszawa
Nadruki wykonujemy w podwarszawskich Łomiankach, przy ul. Akacjowej 13, niedaleko centrum handlowego „Auchan”.
Zapraszamy w dni powszednie w godz. 9-17, w soboty 10-14.