Przesyłki i zwroty

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności, za pośrednictwem firmy InPost-kurier lub InPost-Paczkomaty, z opcją śledzenia i nadania. Możliwy jest też odbiór własny. Jeśli wolisz dostawę innymi środkami, może zostać, naliczona dodatkowa opłata, dlatego przed wybraniem innej metody dostawy, skontaktuj się z nami. 

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy szczególnej staranności, aby chronić delikatne przedmioty.

Opakowania są odpowiednio duże, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.

Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.