Sitodruk –  Raczej dla nakładów od 10szt Na każdy kolor w nadruku trzeba przygotować osobny szablon.

Nadruki cyfrowy KORNIT (DTG) – To najkorzystniejsza opcja dla małych nakładów, praktycznie już od jednej sztuki, w przystępnych cenach. Nadruki z naszego Kornita to gwarancja jakości i trwałości produktu.. Tak wykonany nadruk będzie miał żywe kolory i wytrzyma wiele prań przy nie pogorszonej  jakości nadruku. 

Nadruki flex i flock – bardzo mocne i trwałe, stosowane raczej dla prostych grafik bez drobiazgowych detali. Bardzo często stosowany jest do znakowania koszulek z numerami zawodników.

Każda grafika, tak jak każda metoda nadruku ma swoje określone cechy.  Oferujemy pomoc w doborze najlepszego sposobu na wykonanie nadruków. W zależności od cech materiału podłoża i rodzaju grafiki, dobierzemy i zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

Nie musisz od razu wiedzieć którą z metod nadruków wybrać, to nie jest problem. Skontaktuj się z nami, a doradzimy co i jak.

Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.