Nota Prawna

Korzystanie z serwisu internetowego www.texprint.pl, zwanego dalej serwisem, podlega poniżej określonym warunkom oraz wszystkim odpowiednim przepisom prawa. Korzystając z zasobów niniejszego serwisu internetowego, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie warunki.

Warunki
Zastrzeżenia wzorów. Wszystkie publikowane w serwisie wzory nadruków są własnością firmy TexPrint sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim. Kopiowanie i powielanie wzorów nadruków jest zabronione.

Korzystanie z serwisu
Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Dystrybucja, modyfikacja, przesyłanie lub zmiana zawartości serwisu bez pisemnej zgody firmy TexPrint sp. z o.o. są surowo zabronione.

Przeznaczenie serwisu
Serwis ma charakter komercyjny. TexPrint sp. z o.o. nie udziela gwarancji co do formy i treści informacji umieszczonych w serwisie, szczególnie w zakresie przydatności informacji dla określonych działań użytkowników serwisu.

Ograniczona odpowiedzialność
TexPrint sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za politykę innych serwisów, do których w serwisie są zamieszczone linki.

Zastrzeżenie
TexPrint sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie i informacjach prezentowanych w serwisie.

Przesyłanie materiałów i poufność informacji
Za wszelkie materiały oraz informacje przesłane do TexPrint sp. z o.o. przez internet firma nie ponosi odpowiedzialności. Informacje oraz materiały, które zostały wysłane do TexPrint sp. z o.o. przez internet, nie są traktowane jako poufne i nie podlegają ochronie prawnej.

Wszelkie materiały i informacje przekazywane lub wysłane do TexPrint sp. z o.o. przez internet stają się własnością TexPrint sp. z o.o. lub jej oddziałów, mogą zostać wykorzystane w dowolnym celu, włączając w to bez ograniczenia reprodukcję, odtwarzanie, ujawnianie, publikowanie, transmitowanie i wysyłanie.

Zabrania się wysyłania i publikacji materiałów niezgodnych z prawem.

Dane osobowe
Dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, przesłane do TexPrint sp. z o.o. będą chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Zmiany warunków i zastrzeżeń
TexPrint sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia w dowolnym czasie zmian do warunków zawartych w niniejszej Nocie Prawnej oraz wszelkich informacji zawartych w serwisie.

Prawa autorskie
Wszystkie materiały publikowane w serwisie chronione są prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody TexPrint sp. z o.o. TexPrint sp. z o.o. wyraża zgodę na przeglądanie oraz drukowanie fragmentów serwisu wyłącznie dla użytku osobistego.

Wykorzystanie jakiegokolwiek fragmentu serwisu w celach innych niż użytek osobisty wymaga pisemnej zgody TexPrint sp. z o.o.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.