Druk DTG Kornit Warszawa

To trwałe i miękkie w dotyku nadruki, które nie spierają się. Nadruk DTG - Kornit*,  pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnego obrazu nadruku z fotograficznym odzwierciedleniem wszystkich detali nadruku.

druk dtg kornit

Zastosowanie DTG – Kornit, to nie tylko nadruki na koszulkach. Wykonujemy nadruki na różnych tekstyliach, także takich jak kurtki, czapki, bluzy, itp.

Maksymalny format nadruku to 35x45cm. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tuszy, możliwe jest wykonywanie pełnokolorowych nadruków na koszulkach bawełnianych, poliestrowych i mieszankach, zarówno na białej jak i kolorowej odzieży.

W odróżnieniu od sitodruku, w przypadku DTG nie występują tu koszty przygotowalni. Czyli naświetlania klisz, wykonania matryc, i innych dodatkowych czynności . Przeniesienie projektu na produkt, sprowadza się do ustawienia odpowiednich parametrów druku na komputerze i wysłaniu go do drukarki DTG.

W ostatnich latach rozwój technologii znacząco poprawił swoją jakość. Cyfrowe technologie drukarskie są coraz wydajniejsze, trwalsze i odporniejsze na pranie.

Dla otrzymania wyceny nadruków DTG, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Wyceny możesz też wykonać samodzielnie tutaj dla białych koszulek lub tutaj dla czarnych i kolorowych

Różnice w kosztach zależą od koloru koszulek - na białych będzie taniej, na kolorowych ze względu na konieczność użycia dodatkowego białego koloru będzie drożej. Istotne są też wymiary nadruku, oraz stopień jego wypełnienia.

Wypełnienie nadruku  poniżej 50% 

Wypełnienie nadruku  większe niż  50%

*Nadruki wykonywane są u nas na maszynie Kornit Breeze 931.

Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.