Polityka zwrotów:

Masz prawo anulować zamówienie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Termin na anulowanie zamówienia wynosi 30 dni od dnia, w którym otrzymali Państwo towar lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia nie będąca przewoźnikiem wejdzie w posiadanie dostarczonego towaru.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia.

Możesz poinformować nas o swojej decyzji e-mailem kontakt@texprint.pl

Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrócony towar. Użyjemy tych samych środków płatniczych, których użyłeś przy zamówieniu i nie poniesiesz żadnych opłat za taki zwrot.

Warunki zwrotu:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, należy upewnić się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni
  • Towar jest w oryginalnym opakowaniu

Następujące towary nie podlegają zwrotowi:

  • Dostawa towarów wykonanych według Państwa specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowanych.
  • Dostawa towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, na przykład towarów, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których termin ważności już minął.
  • Dostawa towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i zostały rozpakowane po dostarczeniu.
  • Dostawa towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu wszelkich towarów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu, według naszego wyłącznego uznania.

Zwracanie towaru

Ponosisz odpowiedzialność za koszt i ryzyko zwrotu towaru do nas. Towar należy odesłać na koszt własny na adres: Ul. Akacjowa 13, 05-092 Łomianki,

Nie możemy ponosić odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione podczas przesyłki zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i śledzoną usługę pocztową. Nie jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego odbioru towaru lub dowodu otrzymania zwrotu.

Skontaktuj się z nami

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej Polityki Zwrotów i Zwrotów prosimy o kontakt mailowy kontakt@texprint.pl

Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.