Happy St.Patrick's Day
search
  • Happy St.Patrick's Day
59,90 zł
Brutto

Ta koszulka z nadrukiem "Happy St. Patrick's Day" z głową krowy jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swój unikalny styl i poczucie humoru podczas tego wyjątkowego święta. Wykonana z miękkiego materiału, ta koszulka z pewnością przyciągnie uwagę.

Only 78 Left in Stocks!

Rozmiar:
Kolor:
Wysyłka w najbliższy dzień roboczy.
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ta koszulka z nadrukiem "Happy St. Patrick's Day" jest wyjątkowa dzięki swojemu kreatywnemu motywowi - głowie krowy. Chociaż może to wydawać się dziwne, symbolika krowy jest bardzo ważna w kulturze irlandzkiej. Wiele irlandzkich gospodarstw jest wciąż opartych na hodowli bydła i mleczarstwie, a krowy są postrzegane jako ważna część irlandzkiego krajobrazu i dziedzictwa.

Nadruk "Happy St. Patrick's Day" na tej koszulce jest również charakterystyczny dla tego święta. 17 marca to dzień, w którym ludzie na całym świecie świętują irlandzką kulturę i dziedzictwo. W tym dniu przypomina się o św. Patryku, patronie Irlandii, który przyniósł chrześcijaństwo na wyspy.

Koszulka wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który zapewnia wygodę przez cały dzień. Doskonale nadaje się na imprezy, parady, koncerty i inne wydarzenia związane ze Świętem św. Patryka. Ta koszulka z głową krowy na pewno przyciągnie uwagę i pomoże Ci wyróżnić się z tłumu podczas tego wyjątkowego dnia!

STP001
78 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.