Gnomies
search
  • Gnomies
59,90 zł
Brutto

Ta koszulka z nadrukiem "Hanging with my medical gnomies" to doskonały wybór dla osób związanych z medycyną, które chcą wyrazić swój poczucie humoru i styl w oryginalny sposób. Nadruk przedstawia postacie lekarzy i pielęgniarek w formie krasnali, co dodaje mu jeszcze większej oryginalności.

Only 56 Left in Stocks!

Rozmiar:
Kolor:
Wysyłka w najbliższy dzień roboczy.
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ta koszulka z nadrukiem "Hanging with my medical gnomies" to oryginalny sposób na wyrażenie swojego poczucia humoru i pokazanie swojego związku z medycyną. Nadruk przedstawia postacie lekarzy i pielęgniarek w formie krasnali, które są popularnym symbolem irlandzkiej kultury i mitologii.

Nadruk "Hanging with my medical gnomies" to zabawna gra słów, nawiązująca do popularnego zwrotu "hanging with my homies" (czyli "spędzam czas z moimi kumplami"), a jednocześnie odwołująca się do pracy w medycynie.

Koszulka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia wygodę przez cały dzień. Doskonale nadaje się na imprezy, parady, koncerty i inne wydarzenia związane ze Świętem św. Patryka. Nadruk przedstawiający postacie lekarzy i pielęgniarek w formie krasnali na pewno przyciągnie uwagę i pomoże Ci wyróżnić się z tłumu.

Dzień św. Patryka to czas, w którym ludzie na całym świecie obchodzą irlandzką kulturę i tradycje. Ta koszulka z nadrukiem "Hanging with my medical gnomies" to doskonały sposób na wyrażenie swojego szacunku dla irlandzkiego dziedzictwa i jednocześnie w zabawny sposób podkreślenie roli, jaką odgrywają lekarze i pielęgniarki w naszym życiu.

STP001
56 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Menu

Ta witryna internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.